سلام دنیا!
این یک پلاگین نمونه برای سیستم امتیازات هست که متنی را در تمام صفحات انجمن شما نمایش می‌دهد.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بر اساس آخرین اخبار شمارش آرا
#1
خبرهای شمارش آرا و اسامی نمایندگان منتخب بر اساس آخرین اخبار
اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و راه یافتگان به مرحله دوم انتخابات :

1394/12/8 شنبهبر اساس اطلاعیه های شماره 37 تا 53 ستاد انتخابات کشور اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و راه یافتگان به مرحله دوم انتخابات اعلام می شود. (این خبر مستمراً به روز می شود) به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، اسامی منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه شده اند و یا به مرحله دوم راه یافته اند، به شرح ذیل بر اساس اطلاعیه های ستاد انتخابات کشور اعلام می شود:
*اطلاعیه شماره 37
1- درحوزه انتخابیه قائنات و زیرکوه آقای فرهاد فلاحتی از مجموع 85216 آرای صحیح مأخوذه با کسب 30012رأی
2- درحوزه انتخابیه تویسرکان آقای محمد مهدی مفتح از مجموع 52990 آرای صحیح مأخوذه با کسب 39623 رأی
3- درحوزه انتخابیه شهربابک آقای علی اسدی کرم از مجموع 44861 آرای صحیح مأخوذه با کسب 16956 رأی
4- درحوزه انتخابیه کلیبر، خدا آفرین و بخش خوراند آقای قلی اله قلی زاده از مجموع 61711 آرای صحیح مأخوذه با کسب 36936 رأی
*اطلاعیه شماره 38
5- در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان آقای محمد حسینی با کسب 13 هزار و 42 رای از مجموع 48 هزار و 463 آرای صحیح ماخوذه
6- در حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر آقای مرتضی صفاری نطنزی با کسب 9 هزار و 842 رای از مجموع 37 هزار و 644 آرای صحیح ماخوذه
*اطلاعیه شماره 39
7- در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک آقای عباسعلی پوربافرانی از مجموع 39 هزار و 529 آرای صحیح ماخوذه با کسب 11 هزار و 154 رای
8- در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر آقای شهباز حسن پوربیگلری از مجموع 144هزار و 701 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 970 رای
*اطلاعیه شماره 40
9- در حوزه انتخابیه اردستان، آقای سیدصادق طباطبایی نژاد از مجموع 30 هزار و 75 ارای صحیح ماخوذه با کسب 16هزار و 100رای
10- در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان آقای سیدکمال الدین شهریاری از مجموع 85 هزار و 16 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 208 رای
11- در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه آقای قاسم ساعدی از مجموع 68 هزار و 53 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20هزار و 643 رای
12- در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان آقای حسین امیری خامکانی از مجموع 79هزار و 589آرای صحیح ماخوذه با کسب 35 هزار و 691 رای
*اطلاعیه شماره 41
13- درحوزه انتخابیه گرمی آقای سید حمایت میرزاده از مجموع 47803 آرای صحیح مأخوذه با کسب21399 رأی
14- درحوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع 84925 آرای صحیح مأخوذه آقایان منصور مرادی با کسب 15815 رأی و امید کریمیان با کسب 12819 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 42
15- درحوزه انتخابیه خرمشهر آقای عبداله سامری از مجموع 60541 آرای صحیح مأخوذه با کسب 19318 رأی
16- درحوزه انتخابیه بندرلنگه ، بستک و پارسیان از مجموع 124342 آرای صحیح مأخوذه آقایان خالد زمزم نژاد با کسب 29977 رأی و احمد جباری با کسب 29150 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 43
17- درحوزه انتخابیه دامغان آقای ابوالفضل حسن بیگی از مجموع 49402 آرای صحیح مأخوذه با کسب 17244 رأی
18- درحوزه انتخابیه بروجن از مجموع 64182 آرای صحیح مأخوذه خانم خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب 14642 رأی و آقای علی نادری فرد با کسب 10108 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
19- درحوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع 122624 آرای صحیح مأخوذه خانم شهلا میرگلوبیات با کسب 23881 رأی و آقای محمد رضا منصوری با کسب 22762 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 44
20- درحوزه انتخابیه اقلید آقای سید حسین افضلی از مجموع 55972 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20883 رأی
21- درحوزه انتخابیه بیجار آقای حمد اله کریمی از مجموع 48654 آرای صحیح مأخوذه با کسب 15919 رأی
22- درحوزه انتخابیه قروه و دهگلان آقای علی محمد مرادی از مجموع 97025 آرای صحیح مأخوذه با کسب 39302 رأی
*اطلاعیه شماره 45
23- درحوزه انتخابیه مرند وجلفا از مجموع 158324 آرای صحیح مأخوذه آقای کریم شافعی با کسب 29672 رأی و آقای محمد حسن نژاد با کسب 29063 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
24- درحوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ آقای محمد علی پور مختار از مجموع 142366 آرای صحیح مأخوذه با کسب 39725 رأی
*اطلاعیه شماره 46
25- درحوزه انتخابیه آستانه اشرفیه آقای محمد حسین قربانی از مجموع 54574 آرای صحیح مأخوذه با کسب 19311 رأی
26-درحوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال آقای محمود شکری از مجموع 182594 آرای صحیح مأخوذه با کسب 48886 رأی
27- درحوزه انتخابیه رزن از مجموع 63820 آرای صحیح مأخوذه آقایان حسن لطفی با کسب 15013 رأی و عطا اله سلطانی صبوربا کسب 14899 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 47
28-درحوزه انتخابیه سلماس از مجموع 98858 آرای صحیح مأخوذه آقایان رسول جلایر سرنقی با کسب 18321 رأی و شهروز برزگر کاشانی با کسب 16463 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 48
29- درحوزه انتخابیه شوش آقای سید راضی نوری از مجموع 90963 آرای صحیح مأخوذه با کسب 37764 رأی
30- درحوزه انتخابیه مبارکه خانم زهرا سعیدی مبارکه از مجموع 66345 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20463 رأی
31- درحوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار آقای حسینعلی حاجی دلیگانی از مجموع 116885 آرای صحیح مأخوذه با کسب 60411 رأی
32-درحوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار آقای علی بختیار از مجموع 52651 آرای صحیح مأخوذه با کسب 14371 رأی
33-درحوزه انتخابیه مهاباد آقای جلال محمودزاده از مجموع 85796 آرای صحیح مأخوذه با کسب 46856 رأی
34- درحوزه انتخابیه گرمسار و آرادان آقای غلامرضا کاتب از مجموع 44943 آرای صحیح مأخوذه با کسب 23668 رأی
35- درحوزه انتخابیه دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره از مجموع 102492 آرای صحیح مأخوذه آقایان شادمهر کاظم زاده با کسب 25522 رأی و علی محمد احمدی با کسب 22749 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 49
36-درحوزه انتخابیه لنجان آقای محسن کوهکن ریزی از مجموع 113819 آرای صحیح مأخوذه با کسب 38177 رأی
37-درحوزه انتخابیه خواف و رشتخوار آقای محمود نگهبان سلامی از مجموع 113357 آرای صحیح مأخوذه با کسب 44379 رأی
38-درحوزه انتخابیه صومعه سرا آقای سید کاظم دلخوش اباتری از مجموع 83045 آرای صحیح مأخوذه با کسب 35906 رأی
39- درحوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از مجموع 142055 آرای صحیح مأخوذه آقایان مهدی دوات گری با کسب 29066 رأی و محمد علی حسین زاده با کسب 26512 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
40-درحوزه انتخابیه خمینی شهر آقای سید محمد جواد ابطحی از مجموع 105771 آرای صحیح مأخوذه با کسب 45514 رأی
41-درحوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش آقای جمشید جعفر پور از مجموع 113716 آرای صحیح مأخوذه با کسب 38766 رأی
42- درحوزه انتخابیه ملایر آقای محمد کاظمی از مجموع 133582 آرای صحیح مأخوذه با کسب 45282 رأی به مجلس راه یافت و آقایان احد آزادی خواه با کسب 29872 رأی و علیرضا امامی با کسب 21032 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
*اطلاعیه شماره 51
43-درحوزه انتخابیه زاهدان از مجموع 223262 آرای صحیح مأخوذه آقای علیم یارمحمدی با کسب 98191 رأی و آقای حسینعلی شهریاری با کسب 86098 رأی
44-درحوزه انتخابیه سپیدان آقای سید علاء الدین خادم از مجموع 77402 آرای صحیح مأخوذه با کسب 37777 رأی
45-درحوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل آقای ذبیح نیک فر لیالستانی از مجموع 91860 آرای صحیح مأخوذه با کسب 47341 رأی
46-درحوزه انتخابیه رودسر و املش آقای اسدا... عباسی از مجموع 108840 آرای صحیح مأخوذه با کسب 40345 رأی
47- درحوزه انتخابیه نی ریز و استهبان از مجموع 98773 آرای صحیح مأخوذه آقایان اصغر مسعودی با کسب 18354 رأی و فرهاد طهماسبی با کسب 16330 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
48-درحوزه انتخابیه اسفراین آقای هادی قوامی از مجموع 71608 آرای صحیح مأخوذه با کسب 24195 رأی
49-درحوزه انتخابیه تفت و میبد آقای کمال دهقانی فیروز آبادی از مجموع 68334 آرای صحیح مأخوذه با کسب 27480 رأی
50-درحوزه انتخابیه لردگان آقای محمد خالدی سردشتی از مجموع 127547 آرای صحیح مأخوذه با کسب 38751 رأی
51-درحوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگلری از مجموع 140708 آرای صحیح مأخوذه با کسب 58670 رأی
52-درحوزه انتخابیه کرمان و راور از مجموع 306934 آرای صحیح مأخوذه آقای محمد رضا پور ابراهیمی داورانی با کسب 157450 رأی و آقای محمد مهدی زاهدی با کسب 108316 رأی
53-درحوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز آقای جلیل رحیمی جهان آبادی از مجموع 199734 آرای صحیح مأخوذه با کسب 108934 رأی
54-درحوزه انتخابیه اردل،فارسان،کوهرنگ و کیار از مجموع 151271 آرای صحیح مأخوذه آقای علی کاظمی بابا حیدری با کسب 21956 رأی و آقای قدرت اله حمزه شلمزاری با کسب 18197 رأی به مرحله دوم راه یافت.
*اطلاعیه شماره 52
55-درحوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر آقای حبیب اله نیکزاده پناه از مجموع 139427 آرای صحیح مأخوذه با کسب 72985 رأی
56-درحوزه انتخابیه نقده و اشنویه آقای عبدالکریم حسین زاده از مجموع 118624 آرای صحیح مأخوذه با کسب 61972 رأی
57-درحوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان آقای اردشیر نوریان از مجموع 152050 آرای صحیح مأخوذه با کسب 42152 رأی
58- درحوزه انتخابیه شبستر از مجموع 76225 آرای صحیح مأخوذه خانم معصومه آقاپور علی شاهی با کسب 12314 رأی و آقای علی علیلو با کسب 8511 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
59-درحوزه انتخابیه بستان آباد آقای محمد وحدتی هلان از مجموع 62721 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20006 رأی
60-درحوزه انتخابیه فلاورجان آقای سید ناصر موسوی لارگانی از مجموع 97171 آرای صحیح مأخوذه با کسب 56208 رأی
61-درحوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه آقای علی محمد شاعری از مجموع 167668 آرای صحیح مأخوذه با کسب 70403 رأی
*اطلاعیه شماره53
62- در حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین دژ و تکاب از مجموع 221301 آرای صحیح مأخوذه آقایان همایون هاشمی با کسب 51488 رأی و محمد میرزایی با کسب 49846 رأی و جهانبخش محبی نیا با کسب 48136 رأی و مهدی عیسی زاده با کسب 43461 رأی به دوره دوم راه یافتند.
63- درحوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگلری از مجموع 140708 آرای صحیح مأخوذه با کسب 58670 رأی
منبع:پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان