سلام دنیا!
این یک پلاگین نمونه برای سیستم امتیازات هست که متنی را در تمام صفحات انجمن شما نمایش می‌دهد.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمارگیر برای وبلاگ و وبسایت
#1
برای ایجاد آمارگیر و قرار دادن برای وبلاگ باید به یکی از وب سایتهای ارائه دهنده خدمات آماری برای وب سایت و وبلاگ مانند وبگذر یا ... رفته و ثبت نام نمایید.پس از ثبت نام با توجه به راهنما و آموزش ایجاد آمارگیر ،کد آمارگیر برای وب سایت یا وبلاگ خود را دریافت نمایید.
کد آمارگیر را برای وبلاگ می توانید از طریق قسمت ویرایش قالب با توجه به راهنمایی وب سایت ارائه دهنده آمارگیر در قالب وبلاگ قراردهید یا از قسمت تنظیمات وبلاگ در قسمت کدها قرار دهید.
برخی ارائه دهندگان خدمات وبلاگهی خدمات آماری برای آمارگیر ارائه می نمایند.اهمین آمارگیر در تجزیه و تحلیل روند بازدید و رشد وب سایت در اینترنت مهم است و یکی از ابزارهای بررسی وضع وب سایت از نظر بازدید،رتبه،جستجو در اینترنت و... است.البته وب سایتهای زیادی نیز خدمات بررسی یک وب سایت یا وبلاگ را بصورت آنلاین می دهند مانند گوگل آنالیز Google Analytics یا وب سایت الکسا و...
اطلاع از این آمار و ارقام کمک می نماید تا روند رشد وب سایت یا وبلاگ و بهینه سازی آن را برای رقابت در اینترنت بهتر بررسی نماییم و راهکارها را بهبود بخشیم.
میزان بازدید یک وبسایت یا وبلاگ چیزی است که همه به دنبال آن هستند و هرچه بیشتر باشد ارزش وب سایت یا وبلاگ نیز بالاتر است.
آمارگیرها علاوه بر نشان دادن میزان بازدید گزینه های مهم دیگری مانند روند رشد بازدید که در حال افزایش یا کاهش است،اینکه که از کجا کاربران به وب سایت یا وبلاگ وارد می شوند و ... را نیز نشان می دهند.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان