سلام دنیا!
این یک پلاگین نمونه برای سیستم امتیازات هست که متنی را در تمام صفحات انجمن شما نمایش می‌دهد.

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با رادیاتور قرنیزی آشنا شوید
#1
سلام بر دوستان عزیز و گرانقدر. حالتون خوبه؟ اوضاع و احوال زندگی باب میلتون هست؟ یه مقاله خیلی خوب دارم امروز براتون درباره قرنیز حرارتی یا همون قرنیز گرمایشی. میتونید منزل خودتون رو خیلی خوب گرم کنید و البته خیلی هم زیبا که این مورد بیشتر برای خانوم ها اهمیت داره. این مقاله رو مطالعه کتید حتما...

با پیشرفت تکنولوژی شاهد هستیم که راه های گرمایش منزل نیز دچار تغییراتی شده است. همچون گذشته کم پیدا می شود منازل نوسازی که در آنها برای گرمایش تنها از بخاری های گازی و برقی استفاده گردد. گرمایش از کف و رادیاتورهای قرنیزی از جمله راهکارهای جدید برای گرمایش هستند. رادیاتور قرنیزی موضوعی است که می خواهیم امروز درباره آن صحبت کنیم.

بد نیست بدانید که در واقع رادیاتور قرنیزی نسلی نو در صنعت تاسیسات می باشد که بشکل هوشمندانه ای توانسته است با بهره گیری از اصول بکار رفته در رادیاتور، گرمایش از کف، فن کوئل و برخی دیگر از سیستمهای گرمایشی، در حالی که تعدا زیادی از معایب هر یک از این سیستمها را برطرف نموده است، مزایای آنها همچون سادگی رادیاتور و گرمادهی یکنواخت در گرمایش از کف و چندین مزیت دیگر را بطور یکجا فراهم آورد.


نکته مهم دیگر این است که جنس بکار رفته در رادیاتور قرنیزی آترین آلومینیوم از نوع ۶۰۶۳ میباشد که مطابق مشخصات آیین نامه ۳۶۰ سازمان ملی استاندارد ایران برای سیستمهای گرمایشی آلومینیومی الزامی شده است. این سری آلومینیوم دارای خصوصیت انتقال حرارات بالا بوده و همچنین از مقاومت مناسب برای این گونه تجهیزات گرمایشی برخوردار است.
موضوع پایانی که درباره آن باید توضیحاتی را ارائه بدهیم این است که در رادیاتور قرنیزی آترین پوسته ای آلومینیومی شبیه به قرنیز تولید می شود و با توجه به قابلیت شکل پذیری پوشش رنگ مقاومت و سختی آلومینیوم این امکان را فراهم می سازد که یک رادیاتور طولی در پشت این پوسته قرار گیرد. سیستم گرمایش قرنیزی سیستمی ساده و کارا میباشد که جایگزین قرنیزهای متداول بکار رفته در ساختمانهای مسکونی، اداری و حتی تجاری شده و با ظاهر و ابعادی در حد قرنیز کاربری گرمایشی را نیز به قرنیز اضافه می کند.

سلام جهان!:

- هیچ پیامی یافت نشد.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان