سلام دنیا!
این یک پلاگین نمونه برای سیستم امتیازات هست که متنی را در تمام صفحات انجمن شما نمایش می‌دهد.

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت طراحی لوگو
#1
هزینه طراحی نشانه(لوگو):
هزینه و مبلغ طراحی لوگو بستگی فرایند طراحی و میزان کاری که طراح نشانه(لوگو) انجام می دهد دارد.معمولا هر طراح نشانه(لوگو) چند گزینه و مبلغ به مشتریان خود معرفی می نماید که مشتریان با توجه به نیاز خود و بودجه ای که برای نشانه(لوگو) در نظر گرفته اند یکی از گزینه های ارائه شده از طرف طراح نشانه(لوگو) را انتخاب می نمایند.
معمولا مبلغ طراحی یک نشانه(لوگو Logo) خوب و قابل قبول حدود 150 هزار تومان تا چند میلیون تومان می باشد.
هنگامی که برای نشانه(لوگو) هزینه مناسبی در نظر گرفته شود طراح فرصت و دقت بیشتری برای بررسی و تحقیق در موضوع مربوط به کسب و کاری که نشانه(لوگو) برای آن طراحی می شود می گذارد و چند طرح حرفه ای و تخصصی به مشتری خود پیشنهاد می دهد تا هر کدام را دوست داشت و مورد پسند بود انتخاب نماید.این خود نوعی احترام به مشتری نیز می باشد که طراح نشانه(لوگو) یک طرح را به مشتری خود تحمیل نمی کند.
برای طراحی نشانه(لوگو) چند روز تا چند هفته زمان نیاز است.
این که چه نوع نشانه(لوگو) ای مناسب با کسب و کار مشتری طراحی شود نیازمند فرصت است تا طراح خلاقیت خود را در طراحی،انتخاب نوع،انتخاب رنگ و ... به کار گیرد.در صورت نیاز به کاربرد رنگ،طراح باید آشنایی با رنگها داشته باشد و به طور خلاصه طراح باید تخصص طراحی نشانه(لوگو) داشته باشد.به همین دلیل است که طرح خوب هزینه بالاتری نیز دارد.
هزینه برای نشانه(لوگو) در واقع سرمایه گذاری مهم برای تبلیغات و معرفی کسب و کار خود به مشتری نیز می باشد زیرا هدف نهایی این است که مردم با دیدن نشانه(لوگو) سریع آن را به ذهن سپرده و با دیدن آن هویت کسب و کار و صاحب آن برایشان آشکار شود و این اهمیت نشانه(لوگو) را می رساند.
نشانه(لوگو) یکی از ابزارهای برندسازی و ممتاز شدن بین رقباست و به طراحی آن اهمیت ویژه دهیم.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان