سلام دنیا!
این یک پلاگین نمونه برای سیستم امتیازات هست که متنی را در تمام صفحات انجمن شما نمایش می‌دهد.

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اهمیت طراحی لوگوی حرفه ای
#1
اهمیت طراحی لوگوی حرفه ای
لوگو (نشانه) جزئی از برند(نام تجاری) است و دارای معنا است که به هویت کاری شما پیوند دارد و اشاره به آن دارد.هنگامی که لوگو بصورت برند توسط افراد دیده شود و به خاطر آنها سپرده شود به هدف خود رسیده اید.افراد هر روز لوگوهای مختلفی را میبینند اما لوگویی در ذهن آنها می ماند که حرفه ای طراحی شده باشد و کالا یا خدمات مورد نظر را نشان می دهد.لوگی حرفه ای به محبوبیت یک برند نیز کمک می کند.
لوگو هویت دیداری(بصری) شما می باشد و طراحی حرفه ای آن اهمیت ویژه ای در معرفی شما نزد مخاطبین دارد.مثلا با شنیدن برخی نامها،نشانه(لوگو) آنها اولین چیزی است که به ذهنتان می رسد مانند:اپل،زمزم و ...
لوگوی حرفه ای در ذهن می ماند و به همین دلیل است بسیاری از شرکتهای بزرگ در تبلیغات خود فقط از لوگو(نشانه) استفاده می کنند و این به دلیل قدرتی است که در پشت لوگوی آنها نهفته است.
طراحی لوگوی حرفه ای و مناسب اعتبار شما را نزد مشتری بالا برده و در تندیس،هدایای تبلیغاتی یا ... به راحتی و بصورت موثر می توانید آنها را به کار گیرید و می تواند در فروش نیز موثر باشد و حتی کیفیت کار شما را بالا برد لوگوی مانند شرکت اپل و ...

طراحی لوگو ی مناسب می تواند به شما در زمینه های دیگر نیز کمک کند و اگر درست طراحی شده باشد در کارهایی مانند تندیس و غیره نیز کاربرد خواهد داشت. طراحی درست و حرفه ای لوگو این مزیت را دارد که اعتبار شما را نزد مشتریان بالا ببرد.

شاید باورتان نشود اما اگر لوگو مناسب باشد می تواند در فروش نیز موثر باشد. اگر نگاهی به اپل و نایک بیندازید این مورد را به خوبی لمس خواهید کرد. لوگو می تواند حتی کیفیت کار شما را بالاتر ببرد.
نمونه کارهای طراحی حرفه ای لوگو و سفارش لوگو


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان